עורך דין משפחה ברחובות - משרד עורכי דין אהרון ושות`

עורך דין משפחה ברחובות

ההחלטה לפרק זוגיות היא תמיד קשה ורגישה, היא הופכת מורכבת שיש ילדים ורכוש. הנושא המורכב מביא איתו סוגיות שונות כמו שלום בית, משמורת על הילדים, מזונות, חלוקת רכוש ועוד. עורך דין משפחה המומחה בתחום יוכל לסייע לך לאורך התהליך והבנה של סוגיות משפטיות שונות, כגון ערכאות משפטיות, ערעורים בפני בית הדין הגדול בירושלים, ערעור של בית המשפט לענייני משפחה ועוד.

אילו תחומים עוסק עורך דין מומחה לענייני משפחה?

עורך דין דיני משפחה עוסק בתחום נרחב ולעיתים מדובר בנושא רגיש המחייב לנהוג בלקוחות במקצועיות ועם אמפתיה ללקוח. בשל מורכבות התחום הוחלט להקים בית משפט שכל עיסוקו הוא בדיני משפחה, לא פעם הערכאות בנושא נמשכות זמן ארוך או מתעוררים נושאים חדשים שיש לדון לאחר ששני הצדדים הניחו כי סיימו אותם.

 

דיני משפחה עוסקים במגוון נושאים הסכמי ממון עוד לפני החתונה, נישואים אזרחיים, ידועים בציבור, ילדים משותפים להורים שאינם נשואיים, הכרת אבהות ואימהות, אפוטרופסות, גירושין, אלימות במשפחה, התרת נישואין, הסכם גירושין, מזונות, חטיפת ילדים ועוד.

מגשר או עורך דין?

ישנם פעמים שבני הזוג לפני שיפנו לעורך דין לשם גירושין, יעדיפו לפנות אל מגשר. מגשר בא בגישה שכולם בעד לסיים את ההליך מהר ועם כמה שפחות חיכוכים, לרוב מגשר מצליח להביא הסכם שהוא טוב לכולם ומתוך הסכמה. עורכי דין רבים משמשים כמגשרים או בתפיסה שלהם שבא לגשר על הפערים ולמצוא את שיתוף בין בני הזוג. ולכן בחירה של עורך דין מומלץ לבדוק  מספר פרמטרים חשובים, חשוב לבחור משרד בתחום דיני משפחה שיש להם ניסיון בתחום דיני משפחה ושיש להם ניסיון בגישור. הותק והניסיון בניהול התיק בצורה נכונה מול הצד השני, יכולה לחסוך לבני הזוג עוגמת נפש ומחיר יקר של גירושין.

איך לבחור עורך דין מתאים לענייני משפחה?

 גירושין הינו סיטואציה מורכבת ולא פשוטה לכל המשפחה. מדובר בתקופה המלווה ברגשות קשיים, אליהם מתווסף לא פעם קושי כלכלי ונפשי. במקרים שמעורבים ילדים בגירושין, יש צורך גם לתווך ולהסביר את המצב, לא פעם בני הזוג מבצעים את הגירושין מעל ראשי הילדים. משום שמדובר בנושא רגיש הכולל קשיים ודאגה לעתיד, יש לפנות אל עורך דין גירושין מקצועי, מנוסה בתחום.


אחד הנושאים שחשובים בעת בחירת עורך דין לדיני משפחה הוא הכימיה אתו. בתחום זה של בחירת עורך דין ברחובות מעבר לקרבה של המקום שמקל על התרוצצות, הכימיה חשובה מאחר שמדובר לא פעם בנושאים רגישים ויש צורך לעבוד על התיק באופן יסודי, ולדעת שאת או אתה בידיים טובות.  

עורך דין בעל ידע מקצועי ויחד עם יכולת הקשבה יוכל לספק שירות איכותי. ולהביא לתוצאות המיוחלות.

מעבר לכך, חשוב לבדוק את הזמינות שלו, עורך דין שעמוס בתיקים יתקשה להיות קשוב ברגע שתצטרכו אותו, או להיות לכם זמין טלפונית אם הוא מנהל מספר גדול של תיקים במקביל, לכן חשוב לבדוק את הזמינות שלו ובמקרים שאינו זמין שיש צוות מקצועי שניתן לפנות אליהן בעת הצורך.

למצוא עורך דין לענייני משפחה ברחובות?

מציאת עורך דין מקצועי בתחום דיני משפחה כדאי  לבדוק על הניסיון שלו בתחום, איזה תיקים ייצג בעבר, לבדוק אם הוא קשוב וסבלן, האם הוא יודע לבנות אסטרטגיה נכונה. רצוי לפנות אל עורך דין אשר עוסק גם בגישור.

 לא פחות חשוב היא הכימיה איתו ולכן כדאי להיפגש ולבדוק האם הוא נעים, האם אתם מרגישים שיש על מי לסמוך.

במידה ואתם מחפשים עורך דין לדיני משפחה – בין אם מדובר על עורכי דין ברחובות או עורכי דין לענייני משפחה בדרום, תוכלו לפנות אל חברים ובני משפחה ולבקש מהם להמליץ לכם על עורך דין מנוסה אשר עוסק בתחום. במידה והם לא מכירים תוכלו לפנות לחיפוש באינטרנט או ברשתות החברתיות.

דילוג לתוכן